Access Consciousness®, Kurucuları Gary Douglas ve Dr. Dain Heer tarafından geliştirilen ve 1990 yılından bu yana tüm Dünya’da uygulanan, sıra dışı ve bir o kadar da kolay kullanımlı bir sistemdir.

Access Consciousness® (Access) sistemi, kişilerin o ana kadar değiştiremediği herhangi bir şeyi kolayca değiştirmelerini ve yaratmayı arzuladığı her şeyi farklı ve daha kolay bir yolla yaratmalarını sağlayan, insanların daha fazla bilince erişmesini kolaylaştırmak için tasarlanmış, enerjetik olarak blokajlarını çözecek ve hayatlarını tercihlerinden oluşturmalarını sağlayacak, farkındalık ve iç görüler yaratan ve insanları bildiklerini bilmeleri konusunda cesaretlendiren, prosesler ve araçlar bütünüdür.

Doğduğumuz andan itibaren ebeveynlerimiz, yakınlarımız, öğretmenlerimiz ve toplumumuz tarafından aslında bize ait olmayan çeşitli yargılarla donatılıyoruz ve bunların içinde kendi gerçeğimizi, aslında kim olduğumuzu unutuyoruz. Yargılar her zaman hayatımızda kısıtlamalar yaratıyor ve hayatımızı bu kısıtlamalarla yaşamaya çalışıyoruz. Access; Bars, beden prosesleri, sözlü prosesler, soru sorma ve soruda kalma, yargısız olma, ilginç bakış açsısından işlevsel olma gibi çok sayıda tekniğiyle bize bu kısıtlamaları tamamıyla temizleme şansı veriyor.

Accessin amacı soruda yasamaktır. Ne zaman bir şeye karar verip onu yargılarsanız, bu karara ve yargıya titreşimsel olarak uymayan şeylerin farkında olamayız. Soruda yaşarsanız her zaman daha çok farkındalığa sahip olursunuz. Evrendeki her bir molekülün kendi enerjisi ve bilinci vardır. Sonsuz varlıklar olarak bizler de enerjiyiz. Bir soru sorup sorunun kendisi olduğumuzda bu enerjiyi harekete geçiririz.

Sizin için iyi gitmeyen şeyler olduğunda bunu “zor” ya da “felaket” olarak tanımlarsanız, durumu bir problem olarak pekiştirip katılaştırırsınız ve yanlışlığını ebedileştirirsiniz. Ya bunu yapmak yerine ‘BUNDAN DAHA İYİ NE OLABİLİR?’ ya da ‘BAŞKA OLASILIKLAR NELERDİR’ hatta ‘BU DURUMLA İLGILİ DOĞRU OLAN AMA BENİM ALGILAMADIĞIM NEDİR?’ gibi sorular sorsanız?

Access’in hedefi kişiye olabildiğince farkındalık sağlamaktır, birlik yaratmaktır. Birlik, yargı olmaksızın herşeyi içerir. Access; herkese birlik bilincinde olup, herşeyi sezinlemeyi, herşeyi bilmeyi ve herşeyi alıp kabul edebilmeyi kolaylaştıran teknikler sunar.

Access Consciousness® ile size sunacağımız araç ve teknikler, hayatınızda iyi gitmediğini düşündüğünüz her şeyi hemen değiştirir ve böylece “Hayatın tümü size kolaylıkla, neşeyle ve ihtişamla gelir.”

Acccess Consciousness® Nedir?