Sahip olduğumuz enerji alanımız sıkça bize ait olmayan, göremediğimiz varlıklardan (entity) etkilenmektedir.

Bizi etkileyen bu enerjiler; bedeninden çıktıktan sonra çeşitli sebeplerle ışığa geçmeyip dünya seviyesinde kalan bedensiz varlıklar olabildiği gibi, başka enerji boyutlarından, düşük frekanslı ve negatif enerji yayan varlıklar da olabilmektedir.

Bunun yanı sıra, diğer insanların bizimle ilgili yoğun beklenti yargı ve bakış açıları da alanımıza yapışan enerjilerdir.

Bu tür enerjilerin enerji alanımıza gelip eklenmesinin en önemli nedeni içimizdeki zayıf noktalardır. Örneğin korku, kızgınlık, yalnızlık, suçluluk, kendini güçsüz ve zayıf hissetmek gibi. Bu tür hislere sahip olan kişiler, benzer duygularla dünya düzleminde kalmış varlıkları enerji alanına çekebiliyor.

Bu tür yabancı enerjilerin temizlenmesi, kişi üzerinde hafifleme, rahatlama, enerji düzeyinde artış, o varlığın kişi üzerinde yarattığı etkinin ve durumun da çözülmesini sağlıyor.

Örneğin korku dolu bir varlık kişinin enerji alanından temizlenerek ışığa gönderilince, kişinin kendisini daha güvende hissetmesi, olumsuz mesajlar veren bir varlık gönderilince kişinin olumlu düşünmeye başlaması gibi.

Kişinin, kafa karışıklığı, dikkat bozukluğu yaşaması, düşük enerjili oluşu, depresif ruh hali ve hatta kendisi olmadığını hissetmesi, garipsediği ve yanlış bulduğu şeyler söylüyor veya yapıyor olması, enerji alanında başka varlıkların olması durumundan kaynaklanıyor olabilir.

Benzer yabancı enerjiler insanların enerji alanlarına yerleştiği gibi mekanlara da yerleşebiliyor.

Örneğin,

Uzun süredir satılamayan bir evde…

Bir türlü kalıcı yerleşim sağlanamayan ve sürekli kiracı ya da kullanıcısını değiştiren bir işyerinde…

İçine girildiğinde huzursuzluk veren rahatsız edici olarak nitelendirdiğiniz bir mekanda…

Bu tür eklenti enerjilerin olduğu düşünülebilir. Yapılan eklenti temizliği ile evin satışı, işyerinin bereketi, mekanın huzuru sağlanabilmektedir.

Konuyla ilgili TV programımız