Bu Dünyanın geleceği olan o güzel varlıklar için, çocuklarımız için canla başla yarattıklarınız, yaptıklarınız ve tüm emekleriniz için minnet duyuyor ve siz değerli yöneticileri ve iyi ki varsınız dediğimiz canımız öğretmenlerimizi ayakta alkışlıyoruz..

Gerçekten.. İYİ Kİ VARSINIZ !

Biliyoruz onları çok seviyorsunuz ve çok emek sarf ediyorsunuz.

Ve yine biliyoruz ki onlar eski yıllardaki öğrencilerden çok farklı. Odaklanma şekilleri, öğrenme şekilleri, büyümüş de küçülmüş halleri.

Onlara odaklan çalış demek işe yaramaz iken, çok fazla uyaranın ( TV, bilgisayar, televizyon ve sesli ortam) bulunduğu ortamda öğrenme kapasiteleri, farkındalıkları ve olayları olduğu gibi alıp kabul etme becerileri ise yüksek seviyede… ancak tüm bu farklı özellikleri nedeni ile dikkat eksikliğiyle, hiperaktiflikle ve vurdum duymaz oluşlarıyla yargılanmaktalar.

Oysa onlar sadece farklı,

Siz değerli Eğitim Kurumlarını diğerlerinden farklı kılacak olan ise; onları algılamak, onları tanımak, onları anlamak ve onların bu dünyaya olan katkılarını farketmek ve Onların izninde olarak yeteneklerini açığa çıkaracak ve kendileri olmalarına izin verecek yöntemlerle onların yanında olmak.

Bizim Farkımız ise, 2000 yılından bu yana edindiğimiz deneyim ve birikimlerimizle oluşturduğumuz seminer ve atölye çalışmalarıyla çocuklarımızın ve velilerimizin bu yöndeki farkındalıklarını artırarak, Fark yaratan çalışmalarınıza bir yenisini ilave edebilmeniz için sizinle birlikte yol almak.

Detayları konuşmak ve fark yaratan bir yol haritası çıkarmak için her zaman bizi arayabilirsiniz.