Bu yaşam ya da başka yaşamlarımızda, anneniz, babanız, aile fertleriniz, arkadaşlarınız, öğtetmenleriniz, iş çevreniz tarafından suistimale uğramış ve hatta bunun suistimal olduğunun bir çoğu zaman farkına varamamış bile olabilirsiniz.

Pek çok suiistimal çeşidi vardır, etkileri ve dereceleri de farklıdır.

“Yemeğeni yersen sana çikalata veririm”, “beni seviyorsan şunu yaparsın”, “terfi etmek istiyorsan, şu işi yapman gerekir” gibi artık doğal karşıladığımız cümlelerle yapılan suiistimaller de dahil olmak üzere, daha ileri seviyelerde, taciz, tecavüz, veya sizi diğer insanlar üzerinde değersizleştirme çabasıyla bilinçli veya bilinçsiz şekilde yapılan her türlü davranış da bir suiistimaldir.

Kendi kendimize yaptığımız suiistimaller ise genelde hiç önemsemediğimiz suiistimaller arasındadır. Kendi seçimlerinizi ve arzularınız geri plana itip diğerlerini öncelikli yapmak bile bir çeşit self-suistimaldir?

Access Consciousness’ın araçlarından bir tanesi olan Abuse Hold (Suistimale Tutunma) isimli enerjetik çalışma, tüm bu suistimallerin bedenimizde ve alanımızda yarattığı etkiyi ve travmayı çözen çok güçlü bir uygulamadır. Beden üzerinde yapılan bir enerji çalışmasıdır.

Çalışma yaklaşık 1 saat sürer.

Bu bireysel çalışmanın yapılabilmesi için Abuse Hold CD sinin en az 30 kez dinlenmiş olması gerekmektedir. Söz konusu ses kaydına aşağıdaki link üzerinden satın alarak erişebilirsiniz.