Hayatımızı yaratan biziz.. seçimlerimizle, bakış açılarımızla, kararlarımızla, yargılarımızla, ve diğer insanlardan satın aldığımız ve bize ait olmayan bakış açısı ve yargılarla yaratıyoruz.

Ve çoğu zaman da sanki hiç bizim dahilimiz yokmuş gibi bizim dışımızda var olan her şeyi suçlar oluyoruz.

Lütfen Fark edin… Yaşamınızın bestesini de güftesini de siz yazdınız… ve artık Kulağınıza hoş gelmiyorsa… yeniden yazma zamanı…

Alanınızda var olan ve sizin siz olmanıza engel olan ve aslında talep ettiğiniz yaşamı yaratmanıza engel olan her şeyden özgürleşme zamanı… Yepyeni olasılıkları hayatınıza davet etme zamanı…

Olasılıklar Senfonisi, çok farklı bir enerjetik seanstır… ve seans süresi kişiye göre değişmekle birlikte yaklaşık 1 saat sürer.

Alanınızda, evreninizde gerçekte olduğunuz SİZ olmanıza engel olan enerjetik tüm blokajları dağıtan ve adeta hayatınızın maestrosu olmanıza kapı aralayan çok keyifli bir çalışmadır.

Sıra dışıdır… farklı bir realite yaratır ve yaşamınızdaki yepyeni olasılıklara kapı açar.

Siz uzanırsınız.. uygulayıcı olarak ben zaman zaman bedeninizde bulunan bazı bölgelere hafif dokunuşlarla, zaman zaman ise fiziksel bedeniniz dışındaki beden ve alanlarınızda algıladığım enerji blokajlarına dokunarak yapacağım SOP enerjisi ile hayatınızdaki olasılıklara birlikte bir kapı açarız.

SOP seansı uzaktan da yapılabilir.