Access Beden Prosesleri geçmiş yaşamlarımızdan ve şimdiki yaşamımızdan taşıdığımız ve bizi bloke eden duygu düşünce ve inanç kalıplarımızın hücrelerimizde ve bedenimizde yarattığı etkileri çözen, bedene el ile dokunularak yapılan, çok güçlü enerji çalışmalardır.

Hücrelerinizin hafızası vardır. Tüm hayatlar boyunca yaşanılan travmalar, diğer insanları anlamaya çalışırken hücrelerimize kopyaladığımız, ağrı, acı, eziyet ve duygular, Dünya gezegeninde yaşarken yer çekiminin ve satın aldığımız tüm yargı ve bakış açıları, hücrelerimizde deformasyon yaratır ve bunun sonucu olarak da fiziksel rahatsızlıklar ve aynı zamanda bunun hayatımıza yansıyan blokajlar yaşanmaya başlar.

Access Beden Prosesleri, Tüm bu durumları elimine etmek ve yok etmek için kullanılan sıra dışı ve çok keyifli uygulamalardır.

Beden proseslerinin Bedeninizde yaratacağı huzur ve genişleme hissini ve hayatınızda yaratacağı olumlu yansımalarını biran önce deneyimlemenizi tavsiye ederim. Gary Douglas’ın cümlesiyle… “Beden prosesleri eğitimlerinde biz bedenlerde çalışıyoruz, kişilerin tüm hayatları değişiyor”

Beden prosesleri eğitimlerinde, 1 proses ya da 2 proses öğrenebilirsiniz. Beden üzerinde uygulama yaparak öğreneceğiniz bu sınıflara katılımın hiçbir ön koşu yoktur. Herkes katılabilir. Ve Herkes öğrenebilir. Tek beden Prosesi eğitimi yaklaşık olarak 3-4 saat, 2 beden prosesi eğitimi ise yaklaşık 7-8 saat sürmektedir.

Tüm beden proseslerini aynı anda öğrenmeyi seçerseniz, Access 3 Günlük Beden Sınıfına Katılabilirsiniz. Bu sınıfa katılabilmek için ise en az bir kez Bars ve en az bir kez Foundation Sınıfı almış olmanız gerekmektedir.

Görüş gücü, İşitme Gücü, Döllenmenin Onarımı, Kopyalamaların eliminasyonu ve yok edilmesi, Yeryüzü ile Birliğin onarımı, Beyin Kapasitesinin artırılması, Mükemelliyetçiliğin Yarattığı sıkışmışlığın eliminasyonu, Bedende eksik olan maddelerin (mineral, vitamin, hormon vs) tamamlanması ve fazla olan maddelerin (kist, miyom, şeker, su, ben, kemik fazlalığı vs) yok dilmesi, Bağışıklığın aktive edilmesi, duygusal yoğunluğun onarılması, Oksijen yetersizliğinin giderilmesi, Lenf bezleri uyumsuzluk ve tutarsızlığının giderilmesi gibi sayarak sıralayamayacağımız kadar çok sayıda konuda uygulama yapabileceğiniz beden prosesleri bulunmakta. Etkinlik duyuruları bölümünden açılan sınıfları takip edebilir, ya da size özel beden proseslerinin neler olabileceğini birlikte keşfederek o proseslerin eğitimlerini almayı seçebilirsiniz.

Etkinlik duyuruları bölümünden açılan sınıfları takip edebilir, ya da size özel beden proseslerinin neler olabileceğini birlikte keşfederek o proseslerin eğitimlerini almayı seçebilirsiniz.