Ben bu sınıfı “Hayat Değiştiren 4 Gün” cümlesi ile özetlemeye bayılıyorum…

Her anında waavvv diyeceğiniz farkındalıklar, nasıl yani bu kadar kolay mıydı diyeceğiniz değişimler, enerji alanınızı ve bedeninizi yoran varlık enerjilerinin temizliği ve muhteşem beden prosesleri de dahil gerçek yaşam araçları edineceğiniz, kolay kullanımlı ve hemen hayatınıza dahil edebileceğiniz, pratik ve sıradışı tekniklerle dolu 4 hayat değiştiren Gün…

Access Foundation Sınıfı, hayatınızda değiştirmek istediğiniz her şeyi değiştirebilmeniz için sizi güçlendirmek üzere tasarlanmıştır. Access Consciousness’ın basit, kolay kullanımlı ve sıra dışı araçları ile tanışmanızı sağlar.

Gerçekten arzu ettiğiniz hayatı yaratmaya başlayabilmeniz için, sık sık işlev gördüğünüz ve sizi kısıtlayan sınırlamaların temelini parçalamanıza ve yepyeni temeller oluşturmanıza izin verecek olan araç kutusu ile bu sınıfta tanışmış olursunuz.

Bu hayatta neyi arzuluyorsunuz?

Farklı olduğunuzu alıp kabul ediyor musunuz?

Daha fazla neşe, daha fazla eğlence, daha fazla kolaylığa ve sabahları şükran duygusu ile uyanmaya ne dersiniz?

Ya her şeyi değiştirmek mümkün ise?

Ya kimsenin bilmediği bir şey biliyorsanız?

Ya Olmaya geldiğiniz her şeyi ifade etmenin ve seçmenin şimdi tam da zamanıysa?

Dünyadaki binlerce insan, Foundation Sınıfında öğrendiği Access Consciousness®'ın basit ve sıra dışı araçlarını kullanarak arzu ettikleri hayatı yarattı! Peki ya siz?

Seçim yaratır ! Soru şu, siz neyi seçiyorsunuz?

Ön Koşul : En az 1 Kez Access The Bars Semineri almış olmak
Foundation Eğitimi, 15 yaş ve altı için ücretsiz, 16- 17 yaş için yarı ücretli, 18 yaş ve üzeri için de normal şekilde ücretlendirilmektedir.

Detaylı bilgi almak veya seminerlere katılma isteğinizi bildirmek için her zaman bizi arayabilirsiniz.

Seminer Tarihlerimize ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.