Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz şeyler beynimizde depolanır ve duygularımız, düşüncelerimiz ve hislerimiz bir elektrik yükü oluştururlar. Bu elektrik yükü başımızda yer alan belirli noktalarda birikir. Bars çalışması ile amaçlanan, o noktalara hafifçe dokunarak orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmaktır.

Bars uygulaması başımızda yer alan 32 enerjetik şarj noktasına parmaklarla yumuşacık dokunularak yapılır. Bu noktaların aktive edilmesi ve enerji blokajlarının kaldırılarak, enerjinin bu noktalardan akıp gitmesi sağlanır.

Şifa, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para v.s. ile ilgili düşünceleri, fikirleri, inançları ve kararları depolayan 32 enerjetik elektrik şarj noktalarında tıkanan enerjinin akışı sağlanınca, yaşamdaki blokajlar çözülmeye başlar.

Bars seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar, çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok " Var" olabilmeye "An'da" kalabilmeye başlarsınız. Yani, geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan, tam anlamıyla geleceğinizdeki olasılıkları, kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz. Bilim bize hücrelerimizin çeşitli düşünce, hisler ve duyguların etkisi altındayken daha eliptik bir şekil aldıklarını söylemektedir. Aslında bu hastalığa atılan ilk adımdır. Barlarla çalışıldığında bu etki ortadan kalkar, hücreler normalde oldukları gibi daha dairesel biçimlere dönerler böylece bedenin rahatlaması sağlanır.

Bars çalışmasını deneyimleyen kişilerden ve onların yakınlarından gelen geri bildirimlerde;

* Zihin ve bedendeki gerilimin yok olduğu,
* Günlük yaşamın getirdiği stresin azaldığı,
* Üzüntülerinin azaldığı,
* Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerinin azaldığı,
* Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular nedeniyle bedenlerinde hissettikleri sıkışmışlık ve blokajın çözümlendiği,
* Duygusal iniş çıkışların çok aza indiği ve daha dengeli bir ruh hali içinde oldukları,
* Depresyonun ortadan kalktığı ve yaşamlarına neşeyi geri getirdiği,
* Korkularının, fobilerinin, endişelerinin giderildiği,
* Enerjilerinin arttığı,
* Gittikçe daha genç hissettikleri ve genç görünmeye başladıkları,
* Kafalarının içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarının sustuğu
* Huzur, güven ve iyi hal duygularının çoğaldığı,
* Hem rahatlamış, hem de enerjik hissettikleri,
* Hamileliğin ve doğumun kolay ve rahat geçtiği,
* Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesinde yapılan çalışma sonuçlarının harika olduğu,
* Yargılamadan uzaklaşmanın ve yaşananların izninde olabilmenin kolaylaştığı, dolayısıyla ilişki problemlerinin çözümlendiği,
* Kendileri ve çevresinde olanlarla ilgili farkındalıklarının arttığı,
* Hayatlarında mutluluğu ve huzuru tekrar yaşamaya başladıkları,.
* Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olduğu,
* Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağladığı,ifade edilmektedir.

Access The Bars Semineri bir tam gün sürer ve Bu seminere katılan kişiler Uluslararası bir şirket olan Access Consciousness Şirketinin yetkilendirdiği Bars Kolaylaştırıcısının (BF) imzasını taşıyan sertifikalarını alarak Uygulayıcı olmaya hak kazanırlar.

Seminerde, öncelikle Bars uygulaması ve Access Consciousness sistemi hakkında bilgiler aktarılmakta, Access Kurucusu Gary Douglas ve Dr. Dain Heer ‘in uygulama örneğini içeren aktarımlarının yer aldığı video izlenmekte, ardından katılımcılar eğitmen gözetiminde sırasıyla birbirlerine dönüşümlü olarak bars seansı yaparak uygulamayı öğrenmektedir. Bu çalışma sürecinde her katılımcıya 2 kez Access The Bars çalışması yapılmakta ve kendisi de 2 kez bir diğer katılımcıya uygulama yapmaktadır. Seminer sürecinde, tüm bilgi ve görsellerin yer aldığı bir kitapçık da katılımcılara verilmektedir.

15 yaş ve altındaki katılımcıların dünyanın her yerindeki seminerlere katılımı ücretsizdir. 17-18 Yaş çocukları Sınıf ücretinin yarısını ödemektedir.

Sertifikalandırılacak olan bu çalışmaya katılımınız ile birlikte Access The Bars uygulayıcı olursunuz ve sevdiklerinize hemen uygulamaya başlayabilirsiniz.

Ve ayrıca bu seminer sonrasında 2 farklı Bars Facilitator tarafından düzenlenecek sınıflara katılmanız halinde, siz de “Access Bars Facilitator” olmaya ve Access The Bars seminerleri vermeye hak kazanırsınız. (toplamda üç kez Access The Bars almak ve gerekli başvuru sürecini tamamlamak suretiyle)

Detaylı bilgi almak veya seminerlere katılma isteğinizi bildirmek için her zaman bizi arayabilirsiniz.

Seminer Tarihlerimize ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Access Bars ile ilgili Videoları izlemeye ne dersiniz?