Access Facelift, yaşlanmanın tahribatlarını enerjik olarak geri çevirmenin çok keyifli bir yoludur.

Yaşlanmanın etkilerini yok etmekle birlikte, stres ve yargı faktörlerinin yüzünüze yansımasını çözer, yaşınız, bedeniniz ve görünüşünüzü yargılama konusundaki bakış açılarınız da dönüşüp değişmeye başlar. Dolayısıyla daha genç ve enerjik görünür ve hissedersiniz.

Yüzdeki lekelerin, cilt rengindeki dalgalanmaların, kırışıklık izlerinin hiçbir kimyasal kullanmadan sadece enerjetik bir çalışmayla azalışını ve hatta yok oluşunu izlemeyi, yüze yansıyan ışıltıyı ve bedene yansıyan canlı ve enerjik hissetme duygusunu deneyimlemeyi seçerseniz bir facelift sınıfına katılabilir ya da facelift seansları alabilirisiniz. Tek bir seansta bile harika etkilerini deneyimlemek mümkündür. Bununla birlikte etkilerin kalıcı hale gelmesi için 20 seans alınması önerilmektedir.

Bu uygulamayı öğrenmeyi ve hem kendinize hem de talep edenlere yapmayı seçerseniz Access Facelift seminerine katılabilirsiniz… Seminer bir tam gün sürer ve bu sürede bu uygulamayı nasıl yapabileceğinizi öğrenir, 2 seans uygulama yapar, 2 seans uygulama alırsınız…

Ve bu çalışmanın sonucunda, Access Facelift Uygulayıcı olmaya hak kazanırsınız…

Bu harika çalışmaya herkes katılabilir. Hiç bir ön koşul yoktur.

Hem kendiniz, hem sevdikleriniz hem de bu uygulamayı yapmayı seçtiğiniz kişiler üzerinde muhteşem dönüşüm yaratan bir tekniği öğrenmeye şimdiden hoş geldiniz.

Detaylı bilgi almak veya seminerlere katılma isteğinizi bildirmek için her zaman bizi arayabilirsiniz.

Seminer Tarihlerimize ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.